Informace o nás

    Dovolte, abychom Vám představili a seznámili Vás s nabídkou prací a služeb firmy ŠUM & KON, Lipník nad Bečvou s.r.o., která si od svého vzniku vybudovala celkem silné postavení na trhu. Vysoká úspěšnost při výběrových řízeních je výsledkem slušné nabídkové ceny, dodržování smluvních termínů a především kvality práce.

   

    Firma ŠUM & KON, Lipník nad Bečvou s.r.o. vznikla se zaměřením na veškeré stavební práce od drobných oprav až po vypracování projektové dokumentace a stavby na klíč. Provádíme zednické, tesařské, pokryvačské, instalatérské, obkladačské a zámečnické práce. Hlavním cílem naší firmy je poskytovat vysokou kvalitu a odborné provedení nabízených služeb za přijatelné ceny se zárukou a tím dosáhnout plné spokojenosti našich zákazníků. Firma disponuje vlastními dopravními prostředky a drobnou mechanizací využitelnou ve stavebnictví. Zajišťuje široké spektrum stavebních prací zahrnující kompletní realizace staveb na základě oprávnění k podnikatelské činnosti. Zakázku zpracujeme od přípravy projektu na základě autorizace až po případné revize a předání stavby dle specifických požadavků zákazníka.

 

Provádíme:

- průmyslové, bytové a občanské stavby

- výstavby rodinných domů na klíč vč. projektu

- instalace staveb, odpady, voda, topení

- rekonstrukce starších objektů a drobných stavebních oprav a úprav

 

Naše firma byla zařazena do SOD - Zelená úsporám. 

    V případě Vašeho zájmu Vám rádi poskytneme informace na výše uvedeném telefonním čísle, případně Vás rádi navštívíme osobně.Těšíme se na vzájemnou spolupráci.

Historie firmy

    Stavební firma ŠUM & KON, Lipník nad Bečvou, s.r.o. se sídlem a Zelince 1146, 751 31 Lipník nad Bečvou, vznikla v roce 1989 jako stavební firma. Její současný název pochází z roku 1992.

Způsob provádění zakázek

     Firma zajišťuje provádění veškerých prací spojených se stavební činností. Pracujeme s různými stavebními materiály dle požadavků zákazníka. V návaznosti na personální složení firmy zajišťujeme provádění prací především vlastními silami. Jsme schopni provádět zednické, bourací a zemní práce, dále práce tesařské, malířské a natěračské, obkladačské, instalace a opravy ÚT, vnitřních rozvodů vody a kanalizace, pokládku venkovní kanalizace a provádění úprav venkovních ploch. Dle oprávnění k podnikatelské činnosti. Projekční práce a technickou pomoc provádí odpovědný zástupce firmy, pan ing. Bartoš Josef na základě autorizace.